SLUŽBY

U zrodu věcí stojí myšlenka a my jsme tu od toho, abychom vaše myšlenky realizovali.

Nejsme pouze dodavatelem, ale především partnerem pro naše klienty. Neustále pracujeme na tom, abychom zajistili, že vám každý náš výrobek či služba ušetří náklady ve srovnání s běžnými produkty na trhu.

VíceKontakt

KONZULTACE

Myslíme a jednáme prakticky. Naše nové nápady a návrhy na zlepšení často ušetřily spoustu času a peněz. Využijte naše odborné znalosti již od začátku vývojového procesu.

Máme tým techniků, kteří jsou připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Konzultace probíhají na přání i online.

VÝVOJ VÝROBKU

Vývoj chápeme jako proces s cílem uvést na trh nový výrobek. V našich řešeních se vždy snažíme o kratší dobu výroby, vyšší užitnou hodnotou či o snížení nákladů zákazníka. Neustále tak vyhlížíme inovativní řešení pro optimalizaci vašich dílů a procesů.

Poskytujeme modelování, nebo remodeling dílu s následným 3D tiskem a mold-flow analýzou.

3D TISK

Ne vždy stačí k ověření návrhu pouhé 3D zobrazení na monitoru vašeho počítače.

Vyhněte se nákladným chybám díky pohledovým, zástavbovým či funkčním prototypům, které pomáhají předejít nepříjemnostem ještě před zahájením výroby nástroje.

Za relativně malé peníze vynaložené nyní, můžete ušetřit velké peníze v budoucnu.

KONSTRUKCE

Naše konstrukční oddělení využívá pro vývoj a konstrukci špičkový CAD/CAM softwarový systém. 

Pečlivě se věnujeme i analýze možného výskytu a vlivu vad (FMEA). Standardně provádíme kontrolu tečení a deformací s následnou optimalizací pomocí softwarových analýz a dlouholetých zkušeností. 

 

VÝROBA FOREM

Specializací nástrojárny KP – KOPRO s.r.o. je výroba vstřikovacích forem.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou forem a dílů pro technicky náročné obory. Vyrábíme vstřikovací formy o maximální velikosti 800 x 700 x 700 mm a váhy do 3,5 tuny.

Produktivita a přesnost jsou významnou součástí DNA naší společnosti. Vždy usilujeme o nejvyšší kvalitu a přesnost při maximálně šetrném přístupu ke zdrojům.

ÚDRŽBA A OPRAVY FOREM

Údržba a servis vstřikovacích forem jsou nezbytné pro uchování dlouhodobé funkčnosti a životnosti forem. Kromě záručního servisu forem nabízíme našim i potenciálním zákazníkům také realizaci pravidelných preventivních a prediktivních údržeb.

Dostupnost, rychlá pomoc a transparentnost tvoří základ našeho excelentního servisu.

CNC OBRÁBĚNÍ

Nabízíme přesné obrábění od prototypu až po sérii.
Díky automatizovanému 5osému obrábění vyrábíme v režimu 24/7. Můžeme tak zůstat dlouhodobě konkurenceschopní a dosahovat potřebné vysoké kvality našich dílů. Perfektně tak splňujeme vaše vysoké požadavky na přesnost.

 

CNC frézování

Využíváme 3osá a 5osá obráběcí centra, na kterých obrábíme železné i neželezné obrobky s vysokou přesností v nepřetržitém automatizovaném provozu.

CNC EDM elektroerozivní hloubení

Pomocí drobných výbojů opracováme předměty s maximální přesností. Díky paletovému systému a automatizaci umíme vyrábět efektivně a kvalitně.

CNC WEDM elektroerozivní drátové řezání
Díky technologii elektroerozivního řezání dokážeme za pomocí mosazných drátů a elektrického výboje řezat jakýkoliv vodivý materiál. Tento řízený proces používáme zejména k dosažení vysoké rozměrové přesnosti, anebo tam, kde jiné metody CNC obrábění již nestačí.

 

KONVENČNÍ OBRÁBĚNÍ

Klasika – i v dnešní době moderních CNC strojů u nás mají klasické konvenční stroje místo.

Například s naší horizontální vyvrtávačkou a dělovými vrtáky hravě zvládneme vrtat otvory do hloubky více jak jeden metr.

VÝROBA VÝLISKŮ

V naší lisovně vyrábíme plastové výlisky z termoplastických materiálů na moderních vstřikovacích strojích o velikosti 35-500 tun uzavírací síly s možností vstřikování výlisků do hmotnosti 1 700 g.

Vstřikovací stroje jsou vybaveny řídícími systémy a potřebnými periferiemi pro spolehlivé a stabilní řízení procesu.

Jako dodavatel charakteru „vše pod jednou střechou“ v oblasti výroby vstřikovaných plastových dílů stojí společnost KP – KOPRO s.r.o. kompetentně po boku svých zákazníků od vývoje dílů až po jejich dodávky.

Vždy zákazníkům nabízíme ekonomicko-technologicky nejvýhodnější řešení v nejvyšší kvalitě podporované systémem řízení jakosti.

3D CMM MĚŘENÍ

Potřebujete zjistit rozměrovou kvalitu vašich dílů? Pomůžeme vám.

U nás ve firmě měříme například vyrobené části obrobků a vstřikovacích forem, komponenty, ale také plastové dílce.

Kontrola rozměrů dle technické dokumentace je podložena výstupním protokolem z 3D měřícího centra.

MONTÁŽE

Nabízíme a provádíme jednoduché i komplexní montáže a podmontáže z vyrobených plastových dílů a nakoupených komponentů.

 

Svařování ultrazvukem

Zajistíme vám kvalitní vysokopevnostní nerozebíratelné spojení plastových dílů díky technologii ultrazvukového svařování.

Kontakt

KP – KOPRO s.r.o.
Průmyslová 3143/5
796 01 Prostějov
Česká republika

+420 582 336 430

IČO: 25590120
DIČ: CZ25590120
Spisová značka C 36099 vedená u Krajského soudu v Brně
Den zápisu: 10.2.2000

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

1 + 1 =